Jak zdobyć mężczyznę?

Dzisiaj wiele kobiet bierze sprawy w swoje ręce. Wbrew pozorom nie jest to trudna rzecz. Wystarczy nam pewność siebie i kilka kobiecych trików. Dzięki naszym radom zdobędziesz każdego mężczyznę, który wpadł ci w oko. Faceci kochają być chwaleni, więc jeśli któryś przypadł nam do gustu to należy chwalić go za byle drobiazg. Pamiętajmy, że mężczyźni są typem zdobywcy, więc działajmy w taki sposób, aby myśleli, że to oni zdobywają nas, a nie my ich. Można więc wykorzystać prostą sztuczkę, czyli założyć się np. o wynik meczu, a przegrana osoba stawia kolację. Kiedy wygra będzie z siebie niezwykle dumny, a kolacja stanie się dla niego wspaniałym czasem. Jeśli przegra zakład to będzie chciał się jak najszybciej zrewanżować. Kobiety powinny przede wszystkim kusić swoim wyglądem. Należy pamiętać, że bardziej przyciąga i budzi pewną nutkę tajemniczości co jest ukryte, a co stopniowo odkrywamy. Ujawnienie od razu wszystkich swoich walorów nie jest dobrym pomysłem.

Zagadki są najfajniejsze, kiedy nie są rozwiązane. To co przyciąga mężczyzn to szczery uśmiech, który jest tajemniczy, a jednocześnie radosny. Nigdy jednak nie śmiejmy się z faceta na którym nam zależy, jedynie z jego żartów. Zdobyć faceta możemy także poprzez zostanie jego przyjaciółką. Wspólne zainteresowania, czy pasje naprawdę zbliżają. Warto od takiego faceta uczyć się wielu rzeczy, choćby nawet trochę udawać że nas to ciekawi. Doceniajmy mężczyznę na każdym kroku. Poprzez to dajemy mu odczuć, że jest niezastąpiony. W każdej „poważnej” sprawie prośmy go o pomoc, niech przestawi ciężką szafkę, czy skosi trawnik. Poczuje się potrzebny, będzie niczym superman.

Mężczyznę należy uważnie słuchać i czasami spełniać nieoczekiwanie jego zachcianki. Nigdy jednak nie należy kłamać, np. w przypadku zaserwowania ciasta o które prosił. Skoro kupiłyśmy szarlotkę, czy sernik to nie zmyślajmy, że upiekłyśmy same. Mężczyźni zakochują się w szczerych i naturalnych kobietach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *